Sukces wymaga pracy. Zacznijmy dziś.

Na profesjonalnie przygotowanej witrynie, która odpowiada potrzebom użytkowników, masz już powieszoną ofertę? To dobry wstęp do sukcesu. Nawet najlepszy produkt lub usługa przejdzie bez echa, jeżeli nie zainwestujesz w jej odpowiednią reklamę. Pozycjonowanie stron to dobry wybór. O tym, na czym polega pozycjonowanie, przeczytasz po przejściu na podstronę pozycjonowanie stron. Niżej znajdziesz moją ofertę.

Cennik pozycjonowania uzależniony jest od kilku czynników: widoczności, jaką Twoja witryna już ma, zmian jakich trzeba dokonać, trudności w pozycjonowaniu i czasu, w jakim zakładasz osiągnięcie efektu.

Jeśli chcesz pozycjonować stronę firmową lokalnie, w umiarkowanie konkurencyjnej branży to musisz liczyć się z wydatkiem od 800 zł netto/mc. Jeżeli myślisz o pozycjonowaniu sklepu internetowego to wycena, którą otrzymasz, będzie wyższa. Cennik pozycjonowania dla e-commerce rozpoczyna się od 1500 zł netto/mc.

Pozycjonowanie stron traktuj jako inwestycję. Cennik pozycjonowania jest zawsze adekwatny do kosztów i pracy, którą muszę wykonać, żeby osiągnąć sukces. Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony? Skorzystaj z dostępnego niżej formularza lub wyślij e-mail na: czesc@seomariusz.pl.

Jak dystrybuowane będą Twoje pieniądze? Większość budżetu na pozycjonowanie przeznaczana jest na pokrycie kosztów wdrożeń i rozwiązań (np. optymalizacja, zakup linków), których nie usunę. Pozostała kwota to moje wynagrodzenie.

Jak pracuję? Określam potrzeby. Dobieram najtrafniejsze słowa kluczowe. Optymalizuję. Pozyskuję linki i dostosowuję stronę do pozostałych czynników rankingowych. Raportuję. Systematycznie zwiększam widoczność witryny i konwersje. Na koniec cieszę się z dobrze wykonanej pracy.

Dlaczego warto ze mną współpracować? Pozycjonuję skutecznie od kilku lat. Ciągle aktualizuję wiedzę. Posiadam niezbędne narzędzia i zaplecze. Wyciągam wnioski. Pracuję na wspólny sukces.

Wybierz pakiet linków lub zapytaj o cenę pozycjonowania

Nie chcesz inwestować wiele? Zamów mocne linki. Z dobrym wsparciem samodzielnie pozycjonuj zoptymalizowaną już stronę. Wolisz zlecić pozycjonowanie? Przejdź do wyceny. Wyślij zapytanie.

Startowy
492 PLN /miesięcznie
  • 3 publikacje z 1 linkiem w treści.
  • 3 teksty tematyczne o długości 2000 zzs.
  • Różna tematyka. Mocne domeny.
  • Raport.
Optymalny
738 PLN /miesięcznie
  • 5 publikacji z 1 linkiem w treści.
  • 5 tekstów tematycznych o długości 2000 zzs.
  • Możliwość wyboru miejsc publikacji.
  • Raport.