Sukces wymaga pracy. Zacznijmy dziś. Na profesjonalnie przygotowanej witrynie, która odpowiada potrzebom użytkowników, masz już powieszoną ofertę? To dobry początek. Nawet najlepszy produkt lub usługa przejdzie bez echa, jeżeli nie zainwestujesz w jej odpowiednią reklamę. Pozycjonowanie stron to dobry wybór. O tym, na czym polega pozycjonowanie, przeczytasz po przejściu na podstronę pozycjonowanie stron. Niżej znajdziesz moją ofertę.

Cennik pozycjonowania uzależniony jest od kilku czynników: widoczności, jaką Twoja witryna już ma, zmian jakich trzeba dokonać, trudności w pozycjonowaniu i czasu, w jakim zakładasz osiągnięcie efektu.

Jeśli chcesz pozycjonować stronę firmową lokalnie, w umiarkowanie konkurencyjnej branży to musisz liczyć się z wydatkiem od 1500 zł netto/mc. Jeżeli myślisz o pozycjonowaniu sklepu internetowego to wycena, którą otrzymasz, będzie wyższa. Cennik pozycjonowania dla e-commerce rozpoczyna się od 2000 zł netto/mc.

Pozycjonowanie stron traktuj jako inwestycję. Samodzielnie możesz zadecydować o jej kosztach. Mój cennik pozycjonowania jest zawsze adekwatny do kosztów i pracy, którą muszę wykonać, żeby osiągnąć sukces. Chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony? Skorzystaj z dostępnego niżej formularza lub wyślij e-mail na: czesc@seomariusz.pl.

Jak dystrybuowane będą Twoje pieniądze? Większość budżetu na pozycjonowanie przeznaczana jest na pokrycie kosztów wdrożeń i rozwiązań (np. optymalizacja, zakup linków), których nie usunę. Pozostała kwota to moje wynagrodzenie.

Jak pracuję? Określam potrzeby. Dobieram najtrafniejsze słowa kluczowe. Optymalizuję. Pozyskuję linki i dostosowuję stronę do pozostałych czynników rankingowych. Raportuję. Systematycznie zwiększam widoczność witryny i konwersje. Na koniec cieszę się z dobrze wykonanej pracy.

Dlaczego warto ze mną współpracować? Pozycjonuję skutecznie od kilku lat. Ciągle aktualizuję wiedzę. Posiadam niezbędne narzędzia i zaplecze. Wyciągam wnioski. Pracuję na wspólny sukces.