Opinie klientów

Dobry specjalista od pozycjonowania stron z polecenia to wart uwagi zleceniobiorca. Poznaj opinie, którymi zechcieli podzielić się wybrani klienci.

Alicja Domańska – postwood.pl:

Grupa MMarketing jest drugą agencją, z którą podjęłam współpracę, ale pierwszą, z którą współpraca to czysta przyjemność. Po dwóch latach współpracy z jedną z największych agencji reklamowych, która przynosiła niewielkie rezultaty, w której miałam kilku opiekunów, zaryzykowałam i postawiłam na małą agencję. To była bardzo dobra decyzja. Z MMarketing współpracuję od 9 miesięcy, W tej współpracy bardzo cenię sobie wartościową komunikację, uczciwość oraz wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania.
Koniec miesiąca, to zawsze szczegółowe podsumowanie. Nie tylko suchy, wygenerowany raport (w poprzedniej agencji tylko na to mogłam liczyć). To również opis wykonanych prac w wykonaniu niezastąpionego Pana Mariusza, szczegóły prac, które udało się wykonać, ich analiza i lista kolejnych prac do wykonania.
Współpraca ta dla Postwood.pl już przynosi efekty, a z MMarketig ufam, że będą one z miesiąca na miesiąc coraz lepsze.
Polecam serdecznie!

Arkadiusz Nowicki – firma ODF:

Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. […] działania promocyjne […] przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.

Tomasz Tyczyński – hotel Księżycowy Dworek:

Z pełną odpowiedzialnością zaświadczam, że Pan Mariusz Cetnarski to godny polecenia specjalista […] Wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, bardzo zaangażowanego i przede wszystkim kompetentnego wsparcia gorąco współpracę z Panem Mariuszem polecam.

Julita Antoniak-Szczur – pachnacawanna.pl:

Serdecznie polecam współprace z Panem Mariuszem, prowadzi pozycjonowanie mojego sklepu, a także obsługuje kampanie AdWords. Ogromnie cenię sobie indywidualne podejście do klienta, możliwość kontaktu w każdej chwili, wsparcie i doradztwo. Pan Mariusz to profesjonalista w swojej dziedzinie a przy tym życzliwy człowiek, który rzetelnie doradza jak najlepiej spożytkować dostępny budżet nie zdzierając przy tym. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę Grupy MMarketing

Jacek Gwizdała – firma RemonTech:

[…] Dzięki rzetelnemu podejściu do współpracy, cierpliwości oraz elastyczności w stosunku do klienta mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia stron internetowych i wsparcia technicznego.

Piotr Pawełkiewicz – firma Bartex:

Wszystkim tym, którzy ofertę swojej firmy chcą w sposób profesjonalny promować na łamach Internetu, z pełną odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Pana Mariusza.[…]

Piotr Kluszczyński – firma Seltom:

[…] Dzięki przeprowadzonej SEO optymalizacji oraz wprowadzonym ulepszeniom firmowa witryna stała się czytelna, zaś sklep internetowy w zupełnie nowej odsłonie będzie w pełni gotowy dla przyszłych, wymagających klientów.