Opinie klientów

Dobry specjalista od pozycjonowania stron z polecenia to wart uwagi zleceniobiorca. Zobacz opinie, które udzieliło kilkoro klientów. Rozważ współpracę.

Arkadiusz Nowicki – firma ODF:

Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. […] działania promocyjne […] przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.

Tomasz Tyczyński – hotel Księżycowy Dworek:

Z pełną odpowiedzialnością zaświadczam, że Pan Mariusz Cetnarski to godny polecenia specjalista […] Wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, bardzo zaangażowanego i przede wszystkim kompetentnego wsparcia gorąco współpracę z Panem Mariuszem polecam.

Jacek Gwizdała – firma RemonTech:

[…] Dzięki rzetelnemu podejściu do współpracy, cierpliwości oraz elastyczności w stosunku do klienta mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia stron internetowych i wsparcia technicznego.

Piotr Pawełkiewicz – firma Bartex:

Wszystkim tym, którzy ofertę swojej firmy chcą w sposób profesjonalny promować na łamach Internetu, z pełną odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Pana Mariusza.[…]

Piotr Kluszczyński – firma Seltom:

[…] Dzięki przeprowadzonej SEO optymalizacji oraz wprowadzonym ulepszeniom firmowa witryna stała się czytelna, zaś sklep internetowy w zupełnie nowej odsłonie będzie w pełni gotowy dla przyszłych, wymagających klientów.