• Chełmża, Toruń, Bydgoszcz, Zdalnie
  • czesc@seomariusz.pl
  • +48 607 308 754

O mnie

Z sukcesami buduję pozycje lidera branżowych wyników wyszukiwania dla moich klientów.

Wiedza i doświadczenie:

Wiedzę w zakresie SEO zdobywam od 2012 roku. Specjalizuję się w optymalizacji stron i link buildingu. Moim celem jest to, by każdy klient, który zdecyduje się zainwestować w SEO, uzyskał możliwie duży zwrot z inwestycji. Aktualną wiedzę czerpię z książek, publikacji i szkoleń. Śledzę zachodzące zmiany i wdrażane trendy. Dopasowuję do nich witryny klientów.

Doświadczenie zawodowe nabierałem jako freelancer i etatowy pracownik agencji interaktywnych/SEO na różnych szczeblach. Dziś jestem szefem niewielkiego zespołu specjalistów. Do realizacji powierzonych zadań wykorzystuję optymalnie know-how, posiadane zaplecze oraz oprogramowanie. Najczęściej to Senuto, Majestic, Screaming Froog, Clusteric Search Auditor itd.

Wszystkim tym, którzy ofertę swojej firmy chcą w sposób profesjonalny promować na łamach Internetu, z pełną odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Pana Mariusza.[…]

Piotr Pawełkiewicz Firma Bartex
[…] Dzięki przeprowadzonej SEO optymalizacji oraz wprowadzonym ulepszeniom firmowa witryna stała się czytelna, zaś sklep internetowy w zupełnie nowej odsłonie będzie w pełni gotowy dla przyszłych, wymagających klientów.

Piotr Kluszczyński Firma Seltom
Trwająca od 2013 roku, szeroko rozumiana współpraca informatyczna z Panem Mariuszem zaowocowała wprowadzeniem pozytywnych dla firmy zmian. […] działania promocyjne […] przełożyły się na wzmożone zainteresowanie ofertą firmy.

Arkadiusz Nowicki Firma ODF
Z pełną odpowiedzialnością zaświadczam, że Pan Mariusz Cetnarski to godny polecenia specjalista […] Wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, bardzo zaangażowanego i przede wszystkim kompetentnego wsparcia gorąco współpracę z Panem Mariuszem polecam.

Tomasz Tyczyński Hotel Księżycowy Dworek
[…]Dzięki rzetelnemu podejściu do współpracy, cierpliwości oraz elastyczności w stosunku do klienta mogę w pełni zarekomendować jej usługi potencjalnym klientom poszukującym fachowców w zakresie tworzenia stron internetowych i wsparcia technicznego.

Jacek Gwizdała RemonTech